Menü

Aslan burcu günlük burç yorumları

1 Aralık Perşembe 2022 günü burç yorumu. Burcunuzu şimdi okuyun...

Aslan Aşk Yorumu

Duygusal olarak çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bunları sevdiğiniz insana belli etmemeye çalışacaksınız. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye düşüncelerinizi kabul ettirmek ve onu bu doğrultuda yönlendirmek sizin için önemli olacaktır. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün. Gün içinde duygusal durumunuzda değişimler olacaktır.

Aslan İş Yorumu

İş konusunda bir gecikme yada aksaklık söz konusu olabilir,bir sorununuzu zamana bırakmalısınız. Ne istediğinizi biliyorsunuz ancak bunu kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Gözlem yapma yeteneğinizi olumlu bir şekilde kullanabileceksiniz ve iş arkadaşlarınız konusunda doğru analizler yapabileceksiniz. Halletmeniz gereken küçük işleri bugün halledebilirsiniz ve küçük bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Aslan Para Yorumu

Maddi konularda çeşitli endişeler ve güvensizlikler duyabileceğiniz bir gündesiniz. Para meselelerinde çevrenizdeki insanlanlardan gizleyeceğiniz bazı planlar yapabilirsiniz. Ancak bunları uygulamaya geçmek için bugün doğru bir gün olmayacaktır. Bugün harcamalarınıza dikkat edin ve maddi konularda ani kararlar vermeyin.

Aslan Dikkat Yorumu

İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz.

Aslan burcu kısaca özellikleri

Aslan burcu herzaman lider bir burçtur, herşeyi iyi bilirler ve hep onların egemenliği ağır basar, aşk hayatında egeları yüksek olduğu için birz zor insanlardır.