Menü

Filiz Özkol Günlük Burç Yorumları

İzmir doğumlu ünlü Astrolog Filiz Özkol, İzmir Eğitim Enstitüsünü bitirmiştir. 1990 yılından bu yana çeşitli gazetelerde ve TV programlarında burç ve astroloji üzerine yazılar ve programlar yapmıştır. Burcunuza göre 2006, Burcunuza göre Rüya Yorumları, Burcunuza göre Aşk Rehberi gibi kitaplara imza atan Özkul, halen gazetelerde yazılar yazıyor ve Digitürk Elmas TV'de program yapmaktadır. Filiz Özkol günlük burç yorumları hakkındaki düşüncelerini günlükburc.org sitemizden okuyabilirsiniz. Tüm astrologların ücretsiz günlük burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Burçları Bugün Ne Bekliyor?

Koç Burcu: Sizin için bu gün oldukça para harcamaları bir gün olacak. Venüs ve Merkür’ün işbirliği ile büyük bir fırsat yakalamanız an meselesi. Duygusal iletişiminizde bugün sıkıntılar olabilir. Biraz dikkat etmeniz gerekecek.

Boğa Burcu: Bugün sizin için oldukça sosyal bir gün olacak. Bilinçaltında bastırdığınız duygularınız açığa çıkabilir, kısacası yeni bir aşk kapıda olabilir. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, önceliklerinizi ona göre belirlemelisiniz.

İkizler Burcu: Bugün bütün gününüzü arkadaşınıza ayırmanız gerekebilir. Sosyal becerilerini ve bağlantılarınız aracığıyla, güzel haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz aşk bugün karşınıza çıkabilir.

Yengeç Burcu: Bugün biraz hareketlerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Oldukça agresif bir gün sizi bekliyor. Ama sevgiliniz sizi yumuşatacak güzel haberler verebilir. Görmediğiniz bir arkadaşınızı uzun zaman sonra görmek çok hoşunuza gidebilir.

Aslan Burcu: Bugün adeta keşfetme gününüz. Her şeyi merak ettiğiniz ve sorgulayacağınız bir gün olacak. Birlikte çalışacağınız bir kişinin gerçek yüzünü görmek sizi biraz üzebilir.

Başak Burcu: Eski ve yeni ilişkinizle başınız belada. Eski sevgilinizin hareketleri biraz kafanızı karıştırabilir. Bugün enerjinizi yerine getirecek bir arkadaşınızla görüşebilirsiniz.

Terazi Burcu: Merkür’ün etkisinde kararsız kaldığınız konu hakkında sonunda bir karara verebilirsiniz. Bugün dostlarınızın tekliflerini iyi değerlendirmelisiniz.

Akrep Burcu: Bugün artık eski olayları kurcalamaktan vazgeçin. Eski olaylar kafanızı fazlası ile kurcalıyor. Kaş yaparken göz çıkartabilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün sizin için oldukça yoğun bir gün. Koşuşturmalar arasında ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Günün yoğunluğunda kendinize vakit ayırmayı unutmayın.

Oğlak Burcu: Bugün oldukça meraklı bir gün geçirebilirsiniz. Bugün alacağınız güzel haberler size mükemmel bir gün yaşatabilir.

Kova Burcu: Bugün kovalar oldukça hissiz. Korkutmak istemeyiz ama bugün sizin için ani değişimler olabilir. Değişen şartlara karşı temkinli olmanız gerekecek.

Balık Burcu: Bugün aile ortamınızı etkileyecek olumlu değişimler olabilir. İlişkinizde ki noksan noktaları bulacak ve çözülemeye çalışacaksınız.