Menü

Hande Kazanova Günlük Burç Yorumları

25 Eylül 1973 İzmir doğumlu Hande Kazanova İstanbul Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü mezunudur. Yeni asır, Fuar Blendax güzellik yarışmasında 3. oldu. Star güzellik yarışmasında 4. olan Kazanova, Miss İnternational yarışmasında yarı finale kalarak önemli bir başarı elde etti. Bir süre oyunculukla uğraşan güzel, 2000 yılından günümüze kadar Astroloji ile hep ilgilendi. Şu an bir çok kanalda astroloji ve günlük burç yorumları yapan Kazanova, kişisel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri de veriyor. Hande Kazanova günlük burç yorumları sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Sizde gunlukburc.org sitemizden ücretsiz burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu : Bu sıra kavga ve tartışmaları fazlasıyla yaşıyorsunuz. Kavga ve tartışmalardan uzaklaşarak iş hayatınıza odaklanmanız gerekiyor.

Boğa Burcu : Boğa burcu nezaketini kaybedeceği bir gün yaşayabilir. Etrafında sabrını zorlayacak olaylar yaşanıyor ve boğanın oldukça dikkatli olması gerekiyor. Yabancı kişilerin size yaklaşımına çok dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu: Hem iş hayatınızda, hemde aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Sosyal çevrenize ile aşk hayatınızla ilgili dengeyi iyi kurmamız gerekiyor. Sevgilinizle bu durum aranızı bozabilir.

Yengeç Burcu: Bugün sizin için karlı yatırımların olduğu bir gün olabilir. İş konusunda başarılı günler sizi bekliyor. Para konusunda oldukça şanslısınız.

Aslan Burcu: Bugün parasal konularda oldukça zor duruma düşebilirsiniz. Hayatınızdaki olumlu gelişmeler sizi oldukça motive edecek.

Başak Burcu: Aile üyelerinizle ufak çaplı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalarınızdan, kaçınmanız gerekiyor.

Akrep Burcu: Artık geçmiş hayatınızı bir kenara bırakıp, yeni başlangıçlar yapmalısınız. İş hayatınızdaki sorunları çözümlemeniz gerekiyor.

Yay Burcu : Ailenizle sorunlarınız halledeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Merkür olumlu gelişmeler getirecek. İş hayatınızda yorgun günler sizi bekliyor.

Oğlak Burcu: Ani kararlar ve seçimler yaparken fazlası ile düşünerek hareket etmelisiniz. Doğru adımlar atarsanız güzel günler kapıda gibi görünüyor.

Kova Burcu: Bugün başarılı işler yapabilir, parasal anlamda rahatlayabilirsiniz. Genel anlamda kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor.

Balık : Karşıt düşünceli kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık problemleri yaşamanız an meselesi. Parasal anlamda fazla sıkışık bir gün olabilir.