Menü

Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları

Nuray Sayarı 31 ocak 1971 yılı İstanbul doğumludur. İlk ve orta eğitimini İstanbul'da tamamlayan Astrolog, Kahire'de Astroloji eğitimi aldı. Nuray Sayarı'nın annesi de eski bir Astrolog’ dur. Rastlantı yoktur neden vardır, Parçalan Ruhlar, Astroloji ve Burçlar 2012,Aşk Kuantumu, Dilek Kartları, Beyaz Mucizeler, Astroloji Burçlar 2016, Astroloji& Burçlar 2015 gibi kitapların yazarıdır. Nuray Sayarı günlük burç yorumları gunlukburc.org sitesinden ücretsiz olarak günlük burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

Koç : Çevrenizdeki insanlara karşı önyargılı olmayı bırakmalısınız. Zihninizi bir an önce toparlamalı ve olaylara sağduyulu yaklaşmayı öğrenmelisiniz.

Boğa : İletişim konusunda oldukça şanslı olduğunuz bir gündesiniz. Bugün çok hoşunuza gidecek bir organizasyona katılabilirsiniz.

İkizler: Bugün oldukça sabırsız günündesiniz. İşleriniz hakkında biraz daha dikkat ve özveri göstermeniz gereken bir gündesiniz.

Yengeç : İkili ilişkilerde oldukça önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para ve finans konularında başarılı olacağınız bir gün sizi bekliyor.

Aslan: bugün fazlasıyla hayal kırıklığı yaşadığınız bir gün olabilir. Ama her günü sizin gününüz olmayacağını bilerek mantıklı hareket etmemiz gerekiyor.

Başak: Başak burçları bu günlerde oldukça fazla para harcıyorsunuz. Sonrasında bu konuda sıkıntı yaşamamak adına parasal konulara dikkat etmeniz gerekiyor.

Terazi : Bugün sizin için iş konusunda olumsuzluklar ard arda gelebilir. Tatsız konuların bugün canınızı sıkmasına izin vermeyin.

Akrep: İkili ilişkilerde fazla duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizden biri için olumlu gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerinizde biraz daha ilgili olmayı denemelisiniz.

Yay : Bir arkadaşınızla aranızda bir sorun geçebilir. Arkadaşınızla aranızda geçecek bu sorarım size yıpratmasına izin vermeyin. Yalnız ilişki için vakit harcıyor olabilirsiniz.

Oğlak : Bugün oğlaklar sizi çok güzel bir gün bekliyor. Herhangi bir konuda çok başarılı olacağınız bir gün olabilir. Sabrınızı zorlayan olaylardan uzak durmanız gerekiyor.

Kova : Uzun zamandır Beklediğiniz bir olay gerçekleşecek. Maddi anlamda da bugün bir rahatlık yaşayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda biraz daha özen göstermelisiniz.

Balık : Bugün arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz oldukça sakin ve güzel bir gün olacak. İkili ilişkilerde yaşadığımız çekingenlikten artık kurtulmalısınız.