Menü

Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları

Rezzan Kiraz 1957 yılı Sivas ilçesi doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlıktan mezun olan ünlü Astrolog, gazete, televizyon ve sosyal medyada fazlası ile tanınıyor. Lise yıllarında başlayan Astroloji aşkı sayesinde bu bilim dalına yoğunlaşan Kiraz, star TV ekranlarında burç yorumlarına başlamasıyla fazlasıyla tanınmıştır. Tanınmasıyla birlikte mimarlığı bırakarak tamamen Astrolojiye kendini adamıştır. Şuan da araştırmacı ve yazar olarak hayatına devam ediyor. gunlukburc.org sitemizden Rezzan Kiraz günlük burç yorumları ve ücretsiz günlük burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bugün Burçları Neler Bekliyor?

Akrep Burcu : Bu ara iş hayatınızda oldukça durgunsunuz. Maddi açıdan oldukça zordasınız ve bu sizi biraz üzüyor. Şu sıralar kendinizi kısıtlamak zorunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu : Aslan burçları Venüs bugün sizden yana. Duygularınızı kolaylıkla yansıtacağınız, sevdiğiniz kişi ile iletişiminiz oldukça sıcak olacak. Bu gün yalnızca aşk hayatınız değil iş hayatınızda mükemmel geçecek.

Balık Burcu : Bugün gireceğiniz bir ortamda aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Bugün iş hayatınız pek toz pembe geçmeyecek. Çözüm bulamadığınız bir iş kafanızı kurcalayabilir.

Başak Burcu : Ayrılık çanları çalıyor. Gelen gideni aratıyor gibi görünüyor. Eski ilişkinizi kafanızda bitirmeden, yeni ilişkilere başlamamalısınız.

Boğa Burcu : Son günlerde biraz garipsiniz. Bu sevgilinizi sizden uzaklaştırıyor. Elinize güzel bir para geçiyor, ancak bu parayı düzgün bir şekilde harcamalısınız.

İkizler Burcu : Dik başlılığınız, arkadaşlarınızla aranızı oldukça bozuyor. Bu konuda biraz daha dikkatli davranmalısınız. Parasal durumunuza biraz dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu : Hayatınızın genel gidişatı oldukça olumlu ancak iş hayatınızda çuvallamış durumdasınız. Biraz daha konsantre olmanız gerekiyor, yoksa iş hayatınız iyi gitmeyecek.

Kova Burcu : Sevdiğiniz kişi sizin için uygun biri değil gibi. Bu konuda biraz daha düşünüp birbirinizi biraz daha tanımanız gerekebilir.

Terazi Burcu : Bugün sevdiğiniz kişiyi ihmal edebilirsiniz. Sevdiğinize vakit ayırmazsanız kötü sonuçlar doğurabilir. Parasal harcamalarınıza biraz dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu : Aşk hayatınız birden bire hareketleniyor. Aile hayatınızda birine maddi destek olmanız gerekebilir. Bu ara verdiğiniz, hiç bir karara sadık kalamıyorsunuz.

Oğlak Burcu : Bugün sizin için çifte şans günü. Hem iş hemde aşk hayatı sizin için mükemmel geçeceğe benziyor. Tadını çıkarmaya bakın.

Yengeç Burcu: Bugün yengeç burcu için oldukça duygusal bir gün olacak. Çok mutlu olacağınız haber karşısında göz yaşlarınızı tutamayabilirsiniz.