Menü

Şenay Yangel Günlük Burç Yorumları

Şenay Yangel, Amerika Kepler Colllege ve Dirah Akademy İnternational ile profesyonel eğitimini tamamlamıştır. İstanbul'da dünyaya gelen Yangel, Çin Batı, Ezoterik ve Hint astrolojisi hakkında araştırmalar yapmış ve fazlası ile ilgilenmiştir. Astrodeha danışmanlık hizmetini kuran Yangel, Batı ve Hint Astrolojisi konusunda hala eğitim görmektedir. Amerika'da bulunan The Great İnternational School Of Astrology okulunun en büyük kurucularından biridir. Kitapları, Temel Astroloji, Ay Burcu Mucizesi ve Aşktroloji kitabıdır. Şenay Yangel günlük burçların yorumları her gün yayınlanmaktadır. İnternet adresi gunlukburc.org olan sitemizden ücretsiz olarak günlük burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

Koç : Önünüzdeki engelleri artık açmak taşımak için bir çaba göstermeniz gerekiyor. Özellikle ikili ilişkilerde artık birşeyler için adımlar atmak zorundasınız.

Boğa: Hayatınızda her şey dört dörtlük yaşayacağınız bir gün olabilir. Aşk iş ve sağlık anlamında oldukça güzel bir gün sizi bekliyor Bu gününüzün kıymetini bilin.

İkizler: Hedefimizi ulaşırken bu konuda oldukça yıpranıyorsunuz. Önümüzdeki engelleri aşarsanız, hedefinize daha kolay ulaşabileceksiniz.

Yengeç: Enerjinizi oldukça Gereksiz şeylere harcamaktan vazgeçin. Zayıf ve güçlü yönlerinizi bilerek hareket etmeniz sizin açınızdan en sağlıklısı olacaktır.

Aslan: Özel hayatınızda duygularınızı saklamadan söylemeniz mutluluğunuzu artıracaktır. Bugün iş hayatı ile ilgili birkaç sorun birden yaşayabilirsiniz.

Başak : Bu günlerde oldukça başarılısınız. herkesten destek görmeniz, enerjinizi daha da artırıyor. Merkür olumlu gelişmeler getirecek.

Terazi : Bugün sizi birden fazla sorun bekliyor olabilir. Kendinizi bunaltmadan çözümlemeye çalışmalısınız. Ancak Sorunları çözmek için hemen harekete geçmeniz gerekiyor.

Akrep : Bugün sosyal açıdan oldukça aktif olduğunuz bir gün olacak. İnsan ilişkileri konusunda oldukça başarılı bugün aradığınız aşkı bulabilirsiniz.

Yay: Bugünlerde fazla bencilce davranıyorsunuz. Bu bencilliğinizden vazgeçmezseniz ikili ilişkilerde tökezleyebilirsiniz.

Oğlak: Yaşadığınız her soruna sabırlı ve dikkatli yaklaşmanız olayı lehinize çevirebilir. Sağlık konusunda biraz kendinize önem göstermeniz gerekiyor.

Kova: Fiziksel enerjinizi ve zekamızı özellikle takım çalışmasında kullanmamız gerekiyor. İş konusunda başarılı olabilmeniz biraz da sizinle çabanız sayesinde olacak. İkili ilişkilerinde olayları biraz gözden geçirmeniz gerekebilir.

Balık: Bu sıralar sorunsuz ilerleyen ilişkileriniz size oldukça enerjik bir hale getiriyor. İkili ilişkilerde güzel giden gelişmeler sizi mutlu etmeye devam edecek gibi görünüyor. Bu güzel gelişmelerin tadını çıkarmaya bakın.