Menü

Suzan Miller Günlük Burç Yorumları

1956 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Suzan Miller, çok zorluklarla bugüne gelmiş bir Astrolog ‘tur. 14 yaşında geçirmiş olduğum Ferdi sebebiyle öğrenimine devam edebilen Suzan Miller uzun bir tedavi sonrasında yeniden yürüyebilmiştir. Lise hayatını dışarıdan okumuştur. NY Üniversitesi İşletme bölümünü kazanarak derece ile mezun olmuştur. Astroloji ve tam olarak bu sırada tanışan Astrolog, astrolojinin kendine güç verdiğini ve bu hastalıkta kendisine terapi olduğunu söylüyor. 1995 yılında kurmuş oldukları astroloji sitesi sayesinde oldukça tanınan Miller, günümüzde ülkemizde ve dünyada oldukça tanınan bir Astrolog olmuştur. Burcunuz 2012, Burcunuz ve 2011 ve Burçlar ve Olasılıklar kitaplarını yazmıştır. Halen sosyal medya üzerinden Susan Miller günlük burç yorumları adı altında yazılar yazmaktadır. Sitemiz gunlukburc.org adresinden ücretsiz burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

Koç: Bugün sizin için iş hayatında oldukça başarılı olabileceğiniz bir gün ancak kavgalardan kaçınmalısınız.

Boğa: Savurganlığınız ve lüks takıntınızdan kurtulmadığınız sürece maddi anlamda sıkıntıya düşmeye devam edeceksiniz.

İkizler: Oldukça hareketli ve güzel enerjili geçireceğiniz bugün güzel konuların habercisi olabilir. İş hayatınızla ilgili olumlu konular söz konusu olabilir.

Yengeç : Çalışma hayatınızda verimli bir gün sizi bekliyor. ikili ilişkilerde birazcık daha fedakâr olmalısınız.

Aslan : İş hayatınızda ilgili aldığınız olumlu karar sizin bütün hayatınızı olumlu etkiler yaratacaktır. İkili ilişkiler de aranızı düzeltmeye devam ediyorsunuz.

Başak: Aşk iş ve arkadaş dolu bir gün sizi bekliyor. Oldukça tempolu geçen mi bugün sizi epey yoracağa benziyor.

Terazi : parasal anlamda oldukça bolluk ve bereket içerisinde olacağınız bir gün olacak arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilir, güzel kararlar alabilirsiniz.

Akrep: Özellikle aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi bekliyor yalnızca şu kıskançlık huyundan bir an önce kurtulmalısınız.

Yay: Bugün sizin için önemli bir değişiklik olabilir. Yoğun tempo arasında kendinizi ihmal etmemelisiniz.

Oğlak : Maddi açıdan biraz sıkıntılı bir dönem yaşıyor olabilirsiniz,ancak gelecek günler parayı da beraberinde getirecektir.

Kova : Bugün kariyerinizle ilgili kısa bir karar alabilirsin. İş hayatınızda farklı kararlar vermekten korkmayacağınız bir gün olacak.

Balık: Sevgilinizle geçireceğiniz güzel bir gün sizi bekliyor. Bol aşk dolu ve enerjik bir gün geçirebilirsiniz.