Menü

Yasemin Boran Günlük Burç Yorumları

1980 yılında başladığı Astroloji ilgisi, 1991 yılında Sabah gazetesinde astroloji hakkında yazılar yazan Boran, Türkiye de ilk kez astroloji ve tarot hakkında bilgileri paylaşan ilk kişilerden biridir. 1992 yılında Kanal 6 programında '' Astroloji" ve "Akaşa" isimli programlar yapan Boran, hala günümüzde Hürriyet gazetesinin köşe yazarlığını yapmaktadır. Astroloji konusunda tutarlı bilgiler paylaşan Yasemin Boran, sosyal medyada da oldukça tanınan bir Astrolog’ tur. Yasemin Boran günlük burç yorumları gunlukburc.org sitemizden ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

Bugün Burçları Neler Bekliyor?

Koç Burcu : Koç burçları bugün Merkür’ün etkisindeler. İş konusunda alacağınız kararlar sizin geleceğinizi etkileyebilir. Sürpriz kararlar size güzel sonuçlar getirecek.

Boğa Burcu : Yeni bir yolculuk sizi bekliyor. Kariyerinizi bu ara oldukça ihmal ediyorsunuz. İş hayatınıza biraz önem vermeniz gerekebilir.

İkizler Burcu : Bugün ikizler çok sevdiği bir arkadaşından kazık yiyebilir. Sevdiğiniz dostunuzun ikinci yüzünü görebilir, bu duruma bir hayli üzülebilirsiniz.

Yengeç Burcu : Bugün ilişkiniz hakkında dönüm noktanız olabilir. Sorunlarınızı çözümleyebilir, kaldığınız yerden aşkla devam edebilirsiniz.

Aslan Burcu : Aslan burçları için bugün oldukça karmaşık bir gün. Kafalarını karıştıracak bir çok sorun bir araya gelebilir. Sağlığınız konusunda biraz dikkat etmeniz gerekebilir.

Başak Burcu: Artık eski hatalarınızdan ders almalısınız. Yoksa hiç istemediğiniz durumlara maruz kalabilirsiniz. İş hayatınızı da önemsemeniz, sizin yararınıza olabilir.

Terazi Burcu : Bugün modunuz oldukça düşük olabilir. Ama unutmayın güzel günler çok uzakta değil.

Akrep Burcu : Bugün Akrep burçları için, oldukça güzel kararlar alacakları bir gün olacak. Parasal anlamda oldukça şanslı gününüzdesiniz.

Yay Burcu: Mars gezegeni lehinize doğru geliyor. Enerjik günler çok yakında seni bekliyor. Para konusunda ailenizden birinden yardım almanız gerekebilir.

Oğlak Burcu : Bu ara her şey üst üste geliyor. Bugün birkaç sorunu çözmekten fazlasıyla yorulacağınız bir gün olabilir.

Kova Burcu: Kova burçları bugünün yoğun temposundan oldukça yorgun düşüyor. Sevgilinizle iyi iletişiminiz sayesinde, tüm yorgunluğunu unutacaksınız.

Balık Burcu : Sevgilinizle aranızdaki sorunları artık düzeltmelisiniz. Aksi takdirde mesafeler aranızı iyice bozabilir. Dikkatli olmakta yarar var.