Menü

Zeynep Turan Günlük Burç Yorumları

Zeynep Turan 1970 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Astroloji ile lise yıllarında tanışan Turan, çeşitli eğitimler alarak astrolojiyi de eğitimine dahil etmiştir.

Zeynep Turan günümüzde, yaşam, ilişkiler ve kariyer üzerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca Astro Koçluk, ilişki haritaları ve astroloji hizmetleri adı altında çalışmaları devam etmektedir. Zeynep Turan günlük burç yorumları iyi bir okuyucu kitlesine ulaştı. Sizde gunlukburc.org sitesinden ücretsiz olarak günlük burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

Koç: Bugün bir arkadaşına sözünü yerine getirmesi için baskı yapabilirsin. Özellikle idareleri ile ilgili düşüncelere dalabilirsin.

Boğa : Tüm buluşmak vaktini eşin ya da sevgiline ayırman gerekecek. Kendinle ilgili mükemmel bir haber alman an meselesi.

İkizler: Sağlığımla ilgili birkaç sıkıntı yaşayabilirsin. Bugün tüm yeni bir kişiyi sevindirmek için harcayacaksın. İş hayatında ilgili olumlu gelişme seni çok mutlu edecek

Yengeç : Aşk hayatın ile ilgili olumlu kararlar alacağın iyi bir günündesin. Aniden çıkacağın bir seyahat seni oldukça mutlu edebilir.

Aslan: Artık ailene birazcık daha vakit ayırman gerekiyor. İş hayatınla ilgili oldukça tempolu günler seni bekliyor.

Başak : Bugün senin için oldukça güzel ve hareketli geçecek. Kişilerle olumlu ilişkiler kurarak yeni birileriyle konuşabilirsin. Aşk hayatındaki kıpırtılara şimdiden hazır ol.

Terazi: Aniden karar verdiğim seyahatle ilgili müthiş gelişmeler seni bekliyor. tanımadığım kişilere fazla ilgi ve alaka göstermekten artık vazgeçmelisin.

Akrep : Bugün tamamen senin günüm. Kendinle vakit geçireceğin, kendine ilgi göstereceğin ve çok para harcayacağın bir gün seni bekliyor.

Yay : İç dünyanla ilgili yaşadığın sıkıntıları dışarı yansıtmaktan oldukça çekiniyorsun. Ama bu dünya böyle can sıkarak geçmez. Canını sıkmadan yaşamayı öğrenmelisin.

Oğlak : Bugün katılacağım sosyal aktivite senin için fazlasıyla güzel olacak. İkili ilişkilerde oldukça güzel bir iletişim sağlayacaksın. Sevgilinle romantik bir gün seni bekliyor.

Kova : Ayın etkisinde kalarak oldukça kararsız bir gün geçirebilirsin.

Balık: Bugün kendinle ilgili yaşanan olumlu gelişmeleri sen bile hayret edeceksin. Özellikle iş alanında hiç beklemediğin gelişmelerle karşılaşabilirsin.