Menü

Balık burcu günlük burç yorumları

25 Eylül Pazartesi 2023 günü burç yorumu. Burcunuzu şimdi okuyun...

Balık Aşk Yorumu

Şaşırtıcı sürprizler, hala kararsız olan adımlarınızı hareketlendirebilir. Onun bu konudaki kararlılığı, sizin kararsızlığınızı epeyce etkileyecek gibi görünüyor. Kendinize fazla güvenmeyin.

Balık İş Yorumu

Çabalarınızın karşılığını göreceksiniz. Bu konuda size umutsuzluk aşılayan görüşlerin altında cesaretsizlik var. Sizi sınırladığını düşündüğünüz ilişkiler, önümüzdeki günlerde desteğe dönüşebilir.

Balık Para Yorumu

Süreklilik arz eden olumsuz alışkanlıklar sizi borç-alacak konularında yeni kararlara yöneltebilir. Önümüzdeki günlerde kendinizi oldukça çaresiz hissedeceğiniz, ama doğrudan ilgili olmadığınız para tartışmaları yaşayabilirsiniz.

Balık Dikkat Yorumu

Belli konulardaki duyarlılığınızı köreltmeye yönelik davranışlara tepkisiz kalıyorsunuz. Hakketmeyen birtakım insanların, sizin üzerinizdeki etkilerini azaltmaya çalışmalısınız.

Balık burcu kısaca özellikleri

Balık burcu insanlar su gurubunda yer alır. Balıklar için her nekadar duygusal ve saf aşık denilsede bu zaman zaman farklılık gösterir asla bir balığın üstüne fazla gitmemek lazım kendi bildiğini okur lüksü ve eğlenceyi,romantizmi severler.