Boğa Burcu Erkeği ve Kadını Nasıl Olur?

Boğa Burcu Erkeği ve Kadını Nasıl Olur?

Gelelim sevgili boğa burçlarına. Bulunduğunuz ortamda bir boğa burcu erkeği yada kadını var. Veya Boğa burcu ya da erkeği ile birliktesiniz ve onu elinizden kaçırmak istemiyorsunuz. Nelere dikkat etmeniz lazım?
Eğer bulunduğunuz ortamda bir boğa burcunda erkek varsa; ve onun ilgisini çekmek istiyorsanız, yapabileceğiniz en önemli ve ince şey asil durmaktır. Boğa erkekleri, zarif kadınları ve asil duruşlu kimseleri tercih ederler. Eğer bulunduğunuz ortamda boğa burcunda bir kadın var ve ilgisini kendinize çekmek istiyorsanız yapmanız gereken şey olabildiğince karizmatik olmak, eğer üzerinizdeki kıyafet yeterince karizmatik değilse bulduğunuz ilk aksesuarla onu tamamlamaktır. Boğa burcu estetik burcudur. Maalesef ve üzülerek söylüyorum bir boğa insanını kendinize çekmek için ihtiyacınız olan ilk şey dış görünüşünüzdür. Dış görünüş dediğim mini deri eteğiniz yada çok iddialı puanlı gömleğiniz değildir. Dış görünüşten kastım tamamıyla zarif duruşunuzu bütünleştiren karşı tarafa pozitif sinyaller veren hanımefendi ya da efendi tavrınızdır. Eğer bu tavrı yakalayabilirseniz zaten boğa insanı kendinde bu öz güveni tam olarak toplamış birisi olduğu için yavaş yavaş size doğru hareket edecektir. Boğa erkeği daha yavaş hareket eder. Ama ilgi alanınıza giren bir boğa kadını ise sizin gelmenizi beklemeyebilir. Sizden hoşlanmıştır ve beklemeye de tahammülü yoktur yanınızda belirecektir. Ama diyelim ki böyle bir şey olmadı… Arka planında daha karmaşık gezegenler var o zaman bu güzel çekici boğa kadınına doğru hareket etseniz iyi olur. Aksi takdirde mutlaka etraftaki ateş gurubu erkeği boğa burcu kadınını derhal kapacaktır. Peki.. Bu boğa burcu kadını yada erkeği ile tanıştınız. Devamında ne yapmalısınız? Zerafetinizi ve inceliğinizi asla bozmayın. Çünkü boğa burcundaki insanlar son derece zarif ve asil insanlardır.
Ama asaletleri bir aslanın ki gibi şah şahlı ya da bir terazininki gibi gösterişli değildir. Boğa burcu kendi halinde kendine göre asaleti olan ve zarif davranan bir burçtur. Dolayısıyla da bu insanla doğru titreşmek istiyorsanız en az onun kadar zarif ve asil davranmalısınız. Ara sıra küfreden yada abuk subuk giyinen biriyseniz artı her gece dışarı çıkmak istiyorsanız artı özgürlüğünüze çok acayip şekilde düşkün biri iseniz boğa burcunun peşinden çok fazla koşmayın. Peki bunlar yeterli mi? Tabiki değil. Çünkü boğa insanları kültürlü, kendileri gibi sanattan anlayan, estetik duyguları gelişmiş, arkeolojik müzeleri gezdiğinde ya da sanatla ilgili galerilerde dolaşan kendileri gibi kimseleri tercih ederler. İllaki gerekli midir? Hayır ama biraz bilginiz olsa ilişkiniz daha canlı ve iyi şekilde devam eder. Ona sadık olduğunuzu mutlaka göstermelisiniz. Onun sadakatini sorgulamayın hata edersiniz. Peki sadık mıdır? Genel olarak evet. Boğanın en önemli özelliklerinden biriside size olan saygısını asla kaybetmemesidir. Kaybettiği anda emin olun yanınızda olmayacaktır. Bu nedenle boğaya karşı saygılı olun ve saygıyı hak ettiğinizi ona hissettirin. Boğa burçları çok inatçı olurlar. Neden bu kadar inatçı nasıl katlanacağım diye düşünmeyin. Çünkü o onun tavrı ve tarzı siz biraz yumuşayın hiç bir şey kaybetmezsiniz aksine kazançlı çıkarsınız. İlişkilerde hepimiz bir adım atacağız. Siz eğer bir terazi insanını inatçı hale getirdiyseniz, o zaman kendinizi sorgulamaya başlamalısınız. Terazi çünkü çok uyumlu bir burçtur. Ama bir boğa burcu insanının kendi doğasında zaten inat etmek vardır. Dolayısıyla da evdeki ekmekten, tuzdan biberden başlayan bir inatlaşmalar olabilir. Üzerinde durmayın tamam öyle istiyor deyip geçiştirin ve ilişkiniz sağlamlaşsın. Bu arada diyelim ki onu çok öfkelendirdiniz. Ama size hiç bir tepki vermedi. Bu sizi sakın yanıltmasın. Öfkelenmiş bir boğa burcu adeta bir heykel gibi durur. Bir anda bir boğa hayvanında ki gibi burun deliklerinin genişlediğini görürsünüz ve kulaklarından duman çıkmaya başlar. O sırada size hiç bir şey söylemez. Ama biraz daha konuşursanız bir gazabı akrebinkindende kötü olacaktır. Taş taş üstünde kalmayacaktır. Aman dikkat edin. Çok öfkelendirmeyin aşırı sessiz kaldığı durumlarda üstüne gitmemeniz gerektiğini unutmayın. Bu tüyolar üzerinden giderseniz ilişkiniz sağlam şekilde devam edecektir.

Yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir