Menü

Akrep Burcu Özellikleri

1 Şubat Çarşamba 2023

Akrep Burcu Genel Özellikleri

23 Ekim - 21 Kasım tarihleri arası doğan kişiler astrolojiye göre akrep burcudur. Su grubu elementinden olan akrep burçlarının yönetici gezegeni, Pluto-Mars gezegenidir. Bedava günlük burç yorumları okumak isterseniz gunlukburc.org sitemizden en geniş detaylarıyla okuyabilirsiniz.

Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Akrep burcu erkeği kararlı, duygusal, arzulu ve duyarlı oluşu ile dikkat çekerler. Hayatın zevklerin aşırı düşkün olan bu hareket özellikle alkol ve cinsellik konusuna fazlasıyla düşkündür. Akrep burcu erkeği bir kişiye çok zor güvenir. Karşımdaki kişiye sürekli şüpheci yaklaştığı için karşısındaki kişinin sıkılmasına yol açabilir. Maddiyata fazlasıyla düşkün olan akrep burcu erkekleri harcamayı çok severler. Bir çok kişiyi eleştirmeyi seven Akrep burçları, çok açık sözlüdür. Dostlarına karşı oldukça fedakar olurlar. Onlar için her şeyi yapabilirler. Akrep burcu erkeğinin bakışları oldukça etkilidir ve bu bakışlar hiçbir kadın asla karşı koyamaz. Evlilik konusunda biraz tereddütlü davranabilir ancak evlilikte çok iyi bir baba ve sadık bir eş olurlar. İş konusunda da daima başarılı ve çalışma isteklisidir. En olumsuz özelliği ise çok zor kıskanç ve kinli oluşudur.

Akrep Burcu Kadını Genel Özellikleri

Akrep burcu kadınları oldukça alımlı, çekici, dikkat çeken ve zeki kişilerdir. Alçakgönüllü ve yumuşak başlı oluşu birçok kişi tarafından sevilirler. Ne yazık ki oldukça kibirli ve kıskanç bir yapıya sahiptirler. İkili ilişkilerde çok kıskanç oluşu karşı tarafa çok zorlayacaktır. Dostlarla fazla değer veren akrep burcu kadınları, dostlarını sevgililerinin bile önünde tutarlar. Asla yalanı sevmez, yalan söyleyen insanlardan uzak dururlar. Çok gururlu oluşları sebebiyle kesinlikle kendinden taviz vermezler. Cesurlar ve istediği her şeyi kolaylıkla elde ederler. Kimseyi çabucak güvenmez ve ikili ilişkilerde çok seçici burçlardır. İntikam duygusu fazla gelişmiş olduğu için bu zaman zaman onu yıpratabilir. Cazibesi sayesinde karşı tarafın ilgisini kolaylıkla çekerler. Bir ilişkide saygı ve sevgiye çok önem veren akrep kadınları sahiplenmeyi ve sahiplenilmeyi çok sever. Ücretsiz günlük burç akrep yorumları sitemizden okuyabilirsiniz.