Menü

Aslan Burcu Özellikleri

1 Şubat Çarşamba 2023

Aslan Burcu Genel Özellikleri

23 Temmuz - 22 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler astroloji Aslan burcudur. Ateş grubunda bulunan aslan burçların yönetici gezegeni, Güneş gezegenidir. Aslan burcu ile ilgili bedava günlük burç yorumları okumak isterseniz gunlukburc.org sitemizden tüm detaylarıyla okuyabilirsiniz.

Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Aslan burcu erkekler oldukça onunla romantik pratik zekalı ve çok anlayışlıdır. Oldukça hareketli ve gezmeyi çok seven bu burcun erkeği, ikili ilişkilerde partneriyle fazlasıyla güzel vakit geçirebilir. Kendileri ile ilgili egoları oldukça yüksek olan bu erkekler işlerinde de oldukça detaycıdır. Oldukça sorumluluk sahibi olan ve yönetmeyi çok seven bir burçtur. Çalışmaya çok severler ve iş hayatlarında da çok başarılıdırlar. Fazlasıyla sıcak yapıda olmaları sebebiyle çok fazla dosta sahiptirler. Eğlenmeye en yatkın erkek burcu olabilir. Evliliğe karşı oldukça yatkın olan aslan burcu erkekleri ikili ilişkilerinde sadık dürüst ve sevecendir. Karşısındaki kişinin tüm olumsuz yönlerini görmezden gelir ancak herhangi bir durumda bile aniden vazgeçebilir. Aslan burcu erkeklerinin fazla otoriter ve kısıtlayıcı olması karşısındaki kişiyi yıpratabilir. Bu konuda biraz dikkatli olmaları gerekir.

Aslan Burcu Kadını Genel Özellikleri

Aslan burcu kadınının en genel özelliği cesur olmalıdır. Her durumda korkusuzluğunu gösterebilen aslan kadınları sevecen, dürüst ve kendine fazlasıyla güvenen kadınlardır. aslan burcu kadınları erkekleri düşündüğünden çok samimi ve sevimli tavırları ile etkiler. Canlı, neşeli ve çok enerjiktirler. Aslan burçlarının sayamayacağımız kadar fazla arkadaşları vardır. Arkadaşları ile arasındaki iletişimleri çok kuvvetlidir. Bağımsızlığına çok düşkün olan aslan burcu kadınları ikili ilişkilerde kesinlikle kısıtlanmaya gelemez. Kısıtlandığı durumlar da adeta bambaşka birine dönüşen aslan kadınlarını olumlu özellikler hiçbirini göremeyebilirsiniz. Kendine güveninin fazla olması sebebiyle de iş hayatında oldukça başarılı ve üretkendirler. Tüm bu olumlu özellikleri yanı sıra en olumsuz özelliği savruk oluşudur. Kesinlikle para konusunda sınıfta kalan aslan burcu kadınları asla para biriktiremez. Evlilikte biraz zor olsalar da, çocuklarına ve eşlerine fazlasıyla düşkün bir aile hayatları vardır. Evlilikte kocalarını daima memnun edebilmek için gayret gösterirler. Ücretsiz günlük burç aslan yorumları sitemizden okuyabilirsiniz.