Menü

Balık Burcu Özellikleri

1 Şubat Çarşamba 2023

Balık Burcu Genel Özellikleri

20 Şubat - 20 Mart tarifleri arasında doğan kişiler astrolojiye göre balık burcudur. Su grubu burçlarının olan balıkların yönetici gezegenleri Jüpiter, Neptün gezegenleridir. Sizde bedava burç yorumları okumak isterseniz günlük burç sitemizden tüm detaylarıyla okuyabilirsiniz.

Balık Burcu Erkeklerin Genel Özellikleri

Kendini yalnızlığa adamış balık burcu erkeği, oldukça hayalperest ve duygusaldır. Sorumluluk duygusu fazla gelişiminde için vurdumduymaz olan balıklar, fazla özgür ruhludur. Romantizmi çok seven ancak oldukça sert bir erkektir. Duygularıyla fazla hareket etmeyi sevmeyen balık burcu erkekleri, ilişkide kendilerini sahiplenen kadınlardan hoşlanırlar. Oldukça eğlenceli ve neşeli olan bu kişilerle, ilişki yürütmek oldukça zordur. Dikkat çekici, uyumlu, anlayışlı ve oldukça kibar hareketlerdir. Balık burcu erkeklerin en olumsuz özelliği çok fazla kararsız olmasıdır. Ne yapacağım asla karar veremeyen bu burcun erkeği, aşk hayatında bu nedenle yalnız kalmayı çok severler. Sorumluluk duygusunun az gelişmiş olması ve tembel oluşları karşısındakileri biraz zorlayabiliyor. Ayrıca biraz asabi olan balık burcu erkeği, sinirlendiğinde kendini kontrol edememesi yüzünden oldukça zor durumlara düşebiliyor. Cömert ve yardımsever kişilikleri özellikle karşı tarafın fazlasıyla ilgisini çekiyor. günlük burç balık ücretsiz günlük burç yorumları sitemizden okuyabilirsiniz.

Balık Burcu Kadınların Genel Özellikleri

Fazlasıyla hayalperest olan balık burcu kadınları bir o kadarda duygusaldır. Kendi ile ilgili sürekli araştırmalar yaparak görünmeyen tarafları olan iç dünya ve maneviyatlarına oldukça önem verirler. Hassas, sevecen ve başkalarının düşüncelerini ciddiye alan bir yapısı vardır. Özellikle hayal kırıklığına uğradığında, tamamen kabuğuna çekilir. Sezgisel özellikleri sayesinde, birçok şeyi önceden hissedebilir. Balık burcu aşık olduğunda, yalnızca kendini o aşka saklar. Tüm gününü ve saatlerini yalnızca sevgilisine ayırmak isteyen balık burcu kadınları, bu özellikleriyle karşı tarafı biraz zora sokabiliyor. Aşık olmayı ve aşkı severler ancak bir o kadarda kıskançtırlar. Hayatında eğer aşk yoksa balık burcu kendine oldukça yalnız hisseder. Fazlası ile fedakâr ve iyi yürekli olan balık burcu kadınlara çoğu zaman bu huyları sayesinde birçok şeyini kaybediyor. ikili ilişkilerde yaratıcı, hassas ve cömerttir. Arkadaş sana çok değer veren balık burçları, onları her şeyin önünde tutarlar. Her yaştan ve her karakterden arkadaşa sahip olan balık burçları kadınları hepsi ile keyifli bir dostluk edinebilme potansiyeline sahiptir.