Menü

İkizler Burcu Özellikleri

1 Şubat Çarşamba 2023

İkizler Burcu Genel Özellikleri

21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında doğan kişiler İkizler burcuna dahil olurlar. Zodyak’ın üçüncü evidir. Yönetici gezegeni Merkür, elementi ise havadır. Değişken niteliktedirler ve tarot kartı Aşıklar’dır. Uğurlu sayıları 5 ve 9 olmakla beraber uğurlu taşı akiktir. Uğurlu günü Çarşamba, uğurlu renkleri ise; sarı ve portakal rengidir. İkizler burcu genel özellikleri; entelektüel, uyumlu, çabuk kavrayan yapıda olmaları, yeniliklere açık ve konuşkan olmalarıdır. Anlaştığı burçlar; Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olmakla beraber anlaşamadığı burçlar ise Akrep ve Balıktır. İkizler kadını ve ikizler erkeği farklı özellikler taşırlar. Ücretsiz günlük burç için bu sitede takipte kalın.

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

İkizler burcu kadını; enerjik ve neşe dolu bir yapıya sahiptir. Bu yapısıyla bulunduğu ortamda dikkat çeker. Aynı zamanda kararsızdır ve fikirleri sürekli değişiklik gösterir. Bu nedenle anlaşılması zor bir kadındır. Pratiktir ve rasyonalist olurlar. Seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi çok severler. Kendisine vakit ayırmayı ve kendiyle uğraşmayı tercih ederler. Kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmazlar. İkizler kadını, maddi konularda birine bağımlı olmayı asla istemezler. Onu kısıtlayacak olan erkeklerden uzaklaşırlar. Yardımsever bir yapıları vardır. hayal kurmayı severler ama hayalperest değillerdir. Birden fazla işi aynı anda yapabilirler. İkna kabiliyeti yüksek kişilerdir.

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İkizler burcu erkeği; zeki ve nazik, güzel giyinmeyi seven bakımlı erkeklerdir. Etkili konuşmaları ve cazibeleriyle kadınların dikkatini çekerler. Pratik olmakla birlikte, sorunları kendi kendilerine çözmeye bayılırlar. İşlerine karışılmasını sevmezler ama ilgi de onların hoşuna gider. İkizler erkeği çok karmaşık bir yapıdadır. Bazen ne istediği belli olmaz, değişken yapılarından dolayı ne istediğini anlamak zordur. Bugün istediğini yarın istemeyebilir. Aklına taktığı şeyi hemen yapmak ister. Bekletilmeyi sevmez. Bazen çok cömert bazen de çok fazla cimri olabilir. Para harcamayı sever. Ama hediye almayı sevmez. İkizler erkeği disiplinli ve sorumluluk sahibi değildir. Bundan dolayı da evde durmak istemez. Yeni insanlar tanıma onun için önemlidir. Arkadaş çevresi çok geniş olmakla beraber, çok fazla dostu yoktur. Evlilik adamı değildir. Çabuk sıkılır. Ücretsiz günlük burç ikizler yorumları sitemizden okuyabilirsiniz.