Menü

Terazi Burcu Özellikleri

1 Şubat Çarşamba 2023

Terazi Burcu Genel Özellikleri

24 Eylül - 23 Ekim tarihleri arası doğan kişiler astrolojiye göre terazi burcudur. Hava grubundan olan terazi burçlarının yönetici gezegenleri, Venüs'tür. İnternet adresi gunlukburc.org olan sitemizden ücretsiz günlük burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Terazi Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Terazi burcu erkeği kararsız, duygusal, romantik ve yumuşak huylu bir erkektir. Birçok kişi tarafından sevilen terazi burcu erkeği, ayrıca çok da iyi bir dosttur. Sakinlik ve huzur fazlasıyla tavan bu burçlar, sinirli ve gergin ortamlarda bulunmaktan nefret ederler. Uzun sohbetleri fazlasıyla seven ve tüm sorunlarınızı halletmek için elinden geleni yapan mükemmel özverili bir erkektir. Oldukça hassaslardır ve duygularını fazlasıyla önemserler. ikili ilişkilerde oldukça uzun ömürlü bir ilişki performansı vardır. Karşısındaki kadında aradığı özellikler, zarafet güzellik ve akıldır. İlişkide sadakate fazlasıyla önem vererek karşısındaki kişiye de oldukça sadıktır. Özellikle çok iyi bir baba profili çizen terazi erkekleri mükemmel bir eş olabilir. Tüm olumlu özelliklere sahip terazi burcu erkeğinin en olumsuz özelliği ise çabuk karar değiştirebilmesidir.

Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri

Terazi burcu kadınlar, oldukça cazibeli, güzel ve hayat doludur. Alışveriş yapmaya bayılan bu burcun, kadınları sohbet ve gezmeyi oldukça severler. Giyimlerine fazlasıyla önem vererek, kendi tarzlarını kendileri oluştururlar. Rahatlığı fazlasıyla sevdikleri için zora asla gelemezler. Zor işleri yapmayı asla sevmeyen terazi burcu kadınları, birazcık tembeldir. Özgürlüğüne oldukça düşkün olması sebebiyle, kısıtlanmaya kesinlikle gelemez. Fazlasıyla alıngan olan bu burcun kadınlarının, gönlünü alabilmek biraz zor olabilir. Terazi burcu kadınları, dışarıdaki erkekler tarafından çabucak fark edilir. Karşı konulmaz cazibesi sayesinde birçok erkeğe kolaylıkla elde edebilir. İlişkilerinde karşı tarafa oldukça sadıktırlar. Evlilikte kusursuz bir eş olan terazi burcu kadınları, çocuklarına fazlasıyla düşkündür. Mutlu ve huzurlu yaşamayı oldukça önem veren terazi burcu kadınları eşlerine ve çocuklarına karşı oldukça sevgi doludur. Daha fazlası için bedava günlük burç terazi yorumlarını okuyabilirsiniz.