Menü

Yay Burcu Özellikleri

1 Şubat Çarşamba 2023

Yay Burcu Genel Özellikleri

Yay burcu, geleneksel bir yapıya sahiptir. Fakat bu geleneksel özelliklere yaşları ilerledikçe kapılırlar. Gençlik yıllarında yay burcu, oldukça vurdumduymaz, kurallara karşı bir yapıda olurlar. Fakat yaşları ilerledikçe geleneksel bir yapıya doğru yüz çevirirler. Yay burçları oldukça sevecen ve güleç bir yapıya sahip oldukları için çevreleri tarafından hep sevilir ve sayılırlar. Yay burçları genellikle felsefe tarzı konuları daha çok severler ve bu konuda konuşurlar. Günlük olarak burçların yorumlarına yer veren site, gunlukburc.org ücretsiz günlük burç yorumu okumanıza imkân sağlıyor. Sitede yer alan bütün burç yorumları, günlük burç yorumları olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde eğer, burçlara ilgiliyseniz, siteyi günlük takip edebilirsiniz.

Yay Kadını

Yay burcu kadını özellikleri; yay kadını oldukça asil bir yapıya sahiptir. Çevresinde olup bitenlere pek aldırmazlar, kendi işlerinde yoğunlaşırlar. Sorumluluk duyguları oldukça gelişmiştir fakat aynı zamanda, tembel bir ruha da sahiplerdir. Aşk konusunda, çok güzel severler, aşk evliliği yapmayı isterler. Eğer olurda, istedikleri gibi ilerlemez ise mantık evliliğine de açık bir yapıya sahiplerdir. Oldukça konuşkan ve araştırmacı bir yapıları vardır. Bu nedenle aldıkları işi kolaylıkla hallederler. Yönetmeyi ve akıl vermeyi seven bir burçtur. Yay burcunun günlük burç yorumları için gunlukburc.org sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede birçok ücretsiz burç yorumu yer almaktadır. Burçların yorumları günlük olarak girilmektedir.

Yay Erkeği

Yay burcu erkeği özellikleri; yay burcu erkekleri oldukça sevecen ve eğlenceli bir yapıya sahiplerdir. Bu nedenle, ortamlarda sevilen bir tiptir. Yay burcu okumayı ve araştırmayı sever, bu nedenle oldukça okuyan bir kültürleri vardır. Yay burcu erkekleri, çevresine karşı oldukça kibarlardır. Beyefendi gibi giyinip, beyefendi gibi davranmaya oldukça özen gösterirler. Çevresi tarafından bu nedenle sürekli tebrik alırlar. Oldukça cana yakın bir tavır sergiledikleri için girmiş oldukları ortama kolaylıkla ayak uydurup, kendilerini sevdirirler. Yay erkekleri tam bir asilzadedir ve her zaman böyle davranmak ve yaşamak isterler. Yay burcunun bedava günlük burç yay yorumu ile daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Burçlara karşı bir ilginiz varsa, bu site tam size göre.