Menü

7 Haziran Pazar 2020 Burç Yorumu


Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda beklemediğiniz bazı konuların gündeme gelebileceği ve sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar oluşturabileceği bir gündesiniz. Duygularınız düşüncelerinizi fazlasıyla etkileyecektir. Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Geçmişten kaynaklanan bir sorun yeniden gündeminize gelebilir ve sizi düşündürebilir. Duygusal konularda yeni bir karar almayın.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili yoğunluk artıyor ve idealleriniz bugün sizin için daha önemli olacaktır. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. İş ortamınızda tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Çevrenizde sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ve ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Bazı yeni beklentiler içine girebilirsiniz ve farkı planlar yapabilirsiniz. İşinizle ilgili olarak yeni bir girişim yapmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda kısıtlayıcı etkilerin altında kalabilecğeiniz bir gündesiniz. Geleceğe yöenlik maddi bir kaygı yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.

Akrep burcu kısaca özellikleri

Akrepler su gurubu insanlardır, sezgileri güçlü ve akıllı insanlardır. Akrep burcunun en belirgin özelliği yapılan iyiliğide kötülüğüde asla unutmaz zamanı geldiğinde hesap sorar.