Menü

9 Nisan Perşembe 2020 Burç Yorumu


Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda kararsızlık yaşayacağınız bir gün. Tam olarak noktalamadığınız bir ilişkiniz var. Aynı zamanda son günlerde ilginizi çeken birisi var. Bugün ilişkinizi bitirmek ve yeni bir ilişkiye başlamak konusunda kararsızlık yaşayacaksınız.

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş yaşantınızda başarılarınız devam ediyor. Bugün bazı önemli toplantılara katılabilir , önemli iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Gün boyunca yoğun bir telefon trafiği sizi bekliyor olacak.

Balık Burcu Günlük Para Falı

Parasal olarak rahat bir gündesiniz. Bugün aile büyüklerinize maddi olarak yardımda bulunabilirsiniz. Kendinize ve evinize uzun zamandır harcama yapmıyorsunuz. Bugün kendinize veya evinize harcama yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün sinirlerinize hakim olamamanız yüzünden bazı insanları kırabilir daha sonra bu yaptığınızdan pişmanlık duyup onların gönüllerini almaya çalışabilirsiniz.

Balık burcu kısaca özellikleri

Balık burcu insanlar su gurubunda yer alır. Balıklar için her nekadar duygusal ve saf aşık denilsede bu zaman zaman farklılık gösterir asla bir balığın üstüne fazla gitmemek lazım kendi bildiğini okur lüksü ve eğlenceyi,romantizmi severler.