Menü

9 Nisan Perşembe 2020 Burç Yorumu


Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk konusunda çok yaratıcı olabileceğiniz bu devrede, fiziksel yönü güçlü ilişkiler kurma eğiliminde olabilir ve sevdiğinizle birlikte toplumsal yaşamda boy göstermek isteyebilirsiniz. Yinede bugün aşırılıklara gitmek zarar verici olabilir.

Başak Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bugün araştırmaya yönelik geziler planlamak için çok uygun. Yaratıcı konuların ön planda olduğu bir gündesiniz ama her zamankinden daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir. Bu arada kişilik çatışmaları ve aşırılıklara dikkat.

Başak Burcu Günlük Para Falı

Kaynaklarınız değerlendirme konusunda normalin üzerinde başarı şansınız var. Kendinizi aileniz ve eviniz konusunda duyarlı hissedebileceğiniz bu devrede sevdiklerinizle olan iletişiminizi güçlendirebilme şansınızı değerlendirin.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok rahat sayılmazsınız ama öğle saatlerindeki gelişmeler süregelen acil konulara çözüm bulmanıza yardımcı olabilir. Eve ve güvenliğinize ilişkin konulara daha fazla dikkat edin.

Başak burcu kısaca özellikleri

Başak burcu insanları toprak gurubu olmakla beraber aşırı titiz ve pimpirikli insanlardır, hastalık ve sıkıntıları çabuk geçiştirirler, şansları yüksektir.