Menü

25 Eylül Cumartesi 2021 Burç Yorumu


Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Garip bir ilişki içindesiniz. Böyle yıpratıcı bir ilişkide sizi cezbeden tek şeyin, ona duyduğunuz güvensizlik olduğunu kabul edemiyorsunuz. Sizin tutkulu, onun ise son derece rahat olmasının çok basit bir nedeni var. O sizi söylediği kadar değil, gösterdiği kadar seviyor. Hepsi bu.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Birtakım insanlara karşı inisiyatifi elden bırakmamanız gerekiyor. Kişilik yapınız ve konumunuz buna engel değilse de, arada bir tutan yufka yürekliliğiniz inisiyatifsiz davranmanıza yol açabiliyor.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Masraflarınızın azlığını göz önüne aldığınızda, birikim sağlamak için belki de ömrünüzün en uygun dönemini yaşadığınızı göreceksiniz. Oysa kendinize hiç gerekli olmayan yapay masraflar icat edip duruyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Duyguların aynı boyutta yaşandığı ilişkileri tercih etmelisiniz. Siz sevgilinizi kaybetmemek adına kendinizi yiyorsunuz. O ise sizi kaybedip kaybetmemeyi o kadar umursamıyor. Bunun hiç eşit bir ilişki olmadığını görmelisiniz.

Oğlak burcu kısaca özellikleri

Oğlak burçlar toprak gurubunda yer alırlar. Genelde akıllı insanlardır inatları çok fazladır, herşeyi mükemmel düşünüp kendi çıkarları doğrultusunda hareket ederler biraz bencidirler.