Menü

24 Eylül Perşembe 2020 Burç Yorumu


Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Onu hafta sonunda biraz incittiğinizin farkındasınız, ama küskünlüğü bugüne kadar taşıyıp işi biraz abarttığını da düşünüyorsunuz. Bugün ondan gelecek bir telefonla derin bir oh çekeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bağlı olduğunuz birimdeki insan ilişkilerinin düzgünlüğü size gurur veriyor. Öteki birimlerdeki ilişkilerin sahteliği bir sürü çekişmelere neden oluyor. Bu konuda da yapacağınız şeyler olmasına karşın, şimdilik ilgisiz duruyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Yanlış telkinler ve yanlış öngörülerle batırdığınız para, önümüzdeki günleri biraz darda geçirmenize neden olacak. Bir mülk satış işinde adınız geçiyor. Bu konuda yakında haberdar edileceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Küçük hataları ve bunlardan etkilenilip yaşanan küçük kırgınlıkları yinelememeyi becerebilirseniz, hepsi unutulup gidecek. Tekrarlamanız halinde ise ilişkinizi biraz yaralı bereli sürdürmek zorunda kalacaksınız.

Oğlak burcu kısaca özellikleri

Oğlak burçlar toprak gurubunda yer alırlar. Genelde akıllı insanlardır inatları çok fazladır, herşeyi mükemmel düşünüp kendi çıkarları doğrultusunda hareket ederler biraz bencidirler.