Menü

24 Eylül Perşembe 2020 Burç Yorumu


Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olarak kendinizi rahat hissedeceğiniz ve iyimser yaklaşımlar göstereceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirebilir hoş ortamlara gidebilirsiniz. Özellikle aranıdaki uyumun olumlu olması ve birlikte planlar yapabilmeniz sizi mutlu edecektir. Daha önceden yaptığınız bir planı bugün uygulamaya koyabilirsiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir günde olacaksınız.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Hayatınıza ilişkin aldığınız kararları bugün uygulamaya geçebilirsiniz. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Gün içinde sürekli olarak zihniniz işlek olacaktır ve birden çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız. İşiniz konusunda yeni kararlar vermek için doğru bir gündesiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda kendinize yeni gelir kaynakları oluşturmaya çalışacağınız ve bu doğrultuda fikirler üretebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak girişimlerinizde aceleci olmamalısınız.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

İstediğiniz şeylere ulaşmak için olumlu adımlar atabileceksiniz ancak acele etmemeniz gerekiyor.

Terazi burcu kısaca özellikleri

Terazi burcu insanlar hava gurubunda yer alırlar, havanın durumu gibi zaman zaman yön değiştirirler, aşkta tutkulu ve istikrarı korurlar, hernekadar uçucu olsalarda dengeyi korumayı başarırlar.