Menü

7 Haziran Pazar 2020 Burç Yorumu


Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Dikkat edin. Onun da size yapabileceği şeyler olabilir. İsteklerini dinleyin. Böylece gergin ortamların oluşmasını önleyeceksiniz. Ve daha sakin bir şekilde düşünerek olaylara beraber adım atmaya başlayacaksınız. Eğer bekarsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa karşınızdaki insana isteklerinizi zorlayarak yaptırmaya çalışmamalısınız. Böyle bir durumda olaylar hem sizin düşündüğünüz doğrultuda ilerleme kaydetmeyecektir.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Eğer son birkaç gündür kendinizi fazlasıyla dağıtmış iseniz öğleden sonra saatlerinde yeniden çeki düzen verebilir, günlük sorumluluklarınıza geri dönebilirsiniz. Yapılmak istenen değişiklerin sizi rahatsız etmesi ve ruhsal açıdan bir süre olumsuz sürece sokması mümkün.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Büyük harcamalar gözüküyor. Yakınlarınıza maddi destek sağlamak yükümlülüğünde kalmanız olası. Hernekadar uygun bir zaman diliminde olmasanızda bu sorumluluk size ait.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Her ne kadar keyifli ve yaratıcı olabileceğiniz bir günde olsanız da sözlerinize özen göstermelisiniz. Bugün aşırılıklara kaçmamaya bakın.

Yengeç burcu kısaca özellikleri

Yengeç burçları duygusal ve birazda hayal perest insanlardır. Bir yengeç aşk hayatında en mükemmeli arar, şansları genelde yüksektir, iyi sevgili olurlar, su grubu insanlardır zaman zaman durgun olabilrler.