Menü

Burçların Aşk ve İlişki Yorumları

25 Eylül Pazartesi 2023

Günlük burç yorumları aşk ilişki konusuyla birlikte; aşkınızın nasıl gittiğini, nelerle karşılaşacağınızı, ilişkinizi nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. www.gunlukburc.org günlük burç adlı web sitemizden siz değerli okuyucularımız için hazırlanmış olan aşk ve ilişki hakkındaki günlük ve haftalık formattaki burç yorumlarını ücretsiz bir şekilde hiçbir üyelik işlemi yapmadan okuyabilirsiniz.

12 Burç ve Aşk Hayatları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan): İkili ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda çalkantılı bir döneme giriyorsunuz. Küçük çaplı atışmalar, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Partnerinize karşı biraz daha kibar ve anlayışlı yaklaşım içerisinde olmalısınız. Olayları büyütmekten kaçınmalısınız.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs): Aşk hayatınız son zamanlarda çok iyi gidiyor. Bunun rahatlığına kapılıp, partnerinizden olur olmaz şeyler istemeyin. Yeni adımlar atmak için uygun bir zaman dilimindesiniz.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran): Hayatınızdaki kişiyle alakalı bir takım sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. İlişkiniz ciddi bir sınavdan geçiyor. Sabırlı ve anlayışlı olun. Konuların üzerine gidip, partnerinizi bunaltmayın.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 23 Temmuz): Partnerinizle aranızdaki sorunlar bir türlü çözülmüyor diye, suçu kendinizde aramayın. Her problemin sebebi siz değilsiniz. Bunun bilincinde olun ve kendinizden asla taviz vermeyin.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 21 Ağustos): Gündelik hayatın içerisindeki yoğunluğu bir kenara atıp, partnerinize vakit ayırmanız gerekmektedir. Her zaman o sizin üstünüze düşemez. Onun hoşuna gidecek bir aktivite ayarlayabilirsiniz.

Başak Burcu (22 Ağustos – 23 Eylül): İlişkinizdeki belirsizlikten bıkmış durumdasınız. Ancak bu durum geçici olmakla beraber daha net kararla alabileceğiniz günler çok yakın. Sevdiğinizi ve kendinizi daha fazla strese sokmayın. İlişkinizin gidişatı için sivri dilli olmamanız gerekiyor.

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim): Özel hayatınızda yaşadığınız bazı sorunlar var. Bu sorunlar küçük olsa bile canınızı sıkmaya yetiyor. Biraz akışına yaşamaya çalışın. İlişkinizi bir kalıba sokmaktan da kaçının.

Akrep Burcu (24 Ekim – 23 Kasım): Kıpır kıpır bir dönemdesiniz. Bu enerjiniz ilişkinize de yansıyor. Partnerinizle romantik anlara hazırlıklı olun.

Yay Burcu (24 Kasım – 22 Aralık): Enerjisi hiç eksilmeyen yayların ilişkileri de renkli geçiyor. Grup halinde yapacağınız aktiviteler bu dönem için uygun. Partnerinizle romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu (23 Aralık – 20 Ocak): Aşk hayatınızdaki monotonluktan sıkılmış olmalısınız. Küçük bir kaçamak yapmak, ilişkinize çok iyi gelecek. Ortak arkadaşlarınızla aktivitede bulunabilirsiniz. Oğlak burcu döneminde olduğumuzdan dolayı bu durum, yükseleni oğlak olanlar için de geçerli olacaktır. İlişkinizi canlı tutmanız gereken kritik bir dönemdesiniz.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat): İşkolik hallerinden çıkmalısınız. Partnerinize karşı sıcak davranışlar sergilemeniz, ilişkinizi olumlu etkileyecektir.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart): Bu dönemde partnerinizin size bir sürpriz hazırlaması çok olası bir durum. Beklentinizi yüksek tutmamanız hayal kırıklığı yaşamamanız için önemli.