Menü

Burçların İş ve Para Yorumları

1 Şubat Çarşamba 2023

Günlük burç yorumları iş para hakkında, iş fırsatlarınızı, elinize para geçip geçmeyeceğini, kariyerinizde terfi alıp almayacağınızı ve bunun gibi bir çok konuyla alakalı sizi nelerin beklediğini öğrenebilme imkanını elde edersiniz. www.gunlukburc.org adlı sitemiz üzerinden 12 burcun günlük burç ve haftalık takiplerini yapabilirsiniz. Sitemiz herhangi bir üyelik istemeden ücretsiz olarak size hizmet verecektir.

Yaz ve İlkbahar Burçları İçin İş Para Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan): Bu aralar küçük çaplı bir para krizi yaşayabilirsiniz. Harcama yaparken dikkatli olmakta fayda var.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs): İstediğiniz her alanda başarı ve maddi kazanç elde edeceğiniz bir dönemdesiniz. Aklınızdan geçen bir proje varsa adım atmak için en doğru zaman.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran): İş hayatında sizi zorlayıcı bir sürece giriyorsunuz. Sabırlı olun ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 23 Temmuz): Her işte başarısız olduğunuz düşüncesinden sıyrılın. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Para konusunda sıkıntılı bir dönemdesiniz.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 21 Ağustos): planlarınızın tutmaması moralinizi bozmasın. Paranızı dikkatli harcayın. İlerisi için tehlikeli olabilir.

Başak Burcu (22 Ağustos – 23 Eylül): Artık kararsızlıktan sıyrılıp, işiniz ile ilgili bir adım atmalısınız. Devamında para zaten gelecek.

Kış ve Sonbahar Burçları İçin İş Para Yorumları

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim): Çalıştığınız ortamda herkesin üstünüze gelmesini bir kenara bırakın. Meyve veren ağaç taşlanır unutmayın.

Akrep Burcu (24 Ekim – 23 Kasım): Her şeyin yolunda olması güzel şey lakin bu hızla harcama yaparsanız yakında maddi sıkıntı çekebilirsiniz.

Yay Burcu (24 Kasım – 22 Aralık): Takım çalışması için uygun bir dönemdesiniz. Şu sıralar biraz paranız azalmış olsa da merak etmeyin bu durum geçici.

Oğlak Burcu (23 Aralık – 20 Ocak): Başarılı olmak istiyorsanız yolunuzu değiştirmeyi denemelisiniz. Aynı yerde saymanız size fayda sağlamayacaktır.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat): İş yerinde idari ve sosyal anlamda becerilerinizi konuşturacağınız bir dönemdesiniz. Devamında başarı da gelecektir.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart): beklemediğiniz bir para elinize geçebilir. Temkinli olun.