Menü

Müneccim Burç Yorumları

25 Eylül Pazartesi 2023

Müneccim, yıldızların durumuna bakarak onları yorumlayan ve kişiler üzerindeki etkilerini açıklayan falcılara verilen isimdir. Yıldız falcısı olarak da bilinen bu kişiler günlük burç yorumları hakkında bilgi sahibi olan kişilerdir. www.gunlukburc.org sitemiz bünyesinde siz de ücretsiz günlük burç fal deneyimi elde edebilirsiniz. Müneccimlerimizden bilgi alabilir, bu doğrultuda hayatınıza yön verebilirsiniz.

12 Burç ve Günlük Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan): Önyargılı yaklaşımları bir kenara bırakıp, çevrenizdeki insanları kırıp dökmekten vazgeçmelisiniz. Böyle giderse etrafınızda kimse kalmayacak.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs): En şanslı dönemindeki boğalar elini attığı her işte başarıyı elde edecek bir dönemdeler. Önemli kararlar almak için doğru zaman diyebiliriz.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran): Sürekli siniri bozuk olan ikizlerin kısa bir tatile çıkması iyi gelecektir. Kendinizi dinleyin ve yenilenin. Aksi halde başarılı olamayacaksınız.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 23 Temmuz): Duygusal yönlerinin ön planda olduğu yengeçler bu aralar yakınlarına biraz kırılmış gözüküyor. Olayları biraz akışına bırakmakta fayda var. Alınganlık etmeyin.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 21 Ağustos): İş hayatında sıkıntılı bir dönemde olan aslanlar, girdiği her ortamda konuşulmaya devam ediyor. Dedikodulara son vermek için kendini fazla anlatmamalısın.

Başak Burcu (22 Ağustos – 23 Eylül): Maddi olarak sıkıntıda olan başak geciken ödemelerini yapmak için elindeki parayı harcamayı bırakmalıdır.

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim): Biriken işleriniz için yardım almayı isteyebilirsiniz. Özel hayatınızdaki sorunları çok fazla büyütmeden çözümleyin.

Akrep Burcu (24 Ekim – 23 Kasım): Küçük çaplı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu aralar akrepler fazla duygusal.

Yay Burcu (24 Kasım – 22 Aralık): Bitmeyen enerjisi ile ortamın neşe kaynağı olan yaylar, bu aralar çok fazla çalıştığı için daha durgun bir dönemdeler.

Oğlak Burcu (23 Aralık – 20 Ocak): Oğlakların kazanma hırsını biraz törpülemeleri gerekiyor. Böyle giderse sağlıkları olumsuz etkilenecek.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat): Uzun süredir beklediğiniz bir para elinize ulaşabilir. Fırsatları değerlendireceğiniz bir dönemdesiniz.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart): huzurlu ve sakin bir dönemde olan balıklar bu aralar sporla uğraşmaya başlayabilir.