Menü

Burçların Sağlık Yorumları

21 Haziran Cuma 2024

Günlük burç yorumları sağlık konusunda sağlık problemi yaşayacak mısınız sağlık durumunuz nasıl olacak sorularına cevap bulacaksınız. Havaların soğumasıyla birlikte dikkat etmeniz gereken bir konu olarak bilinmekte. www.gunlukburc.org adlı sitemizden siz değerli okuyucularımız için hazırlanmış olan sağlık hakkındaki burç yorumlarını ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz. Ayrıca siteye üye olmanız da gerekmemektedir.

12 Burç ve Sağlık Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan): Koç burcunun kafa bölgesi hassastır. Eğer sinüzit varsa dikkat edin.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs): Boğa burcunun boyun kısmını üşütmemesi gerekir. sağlam yapıdaki boğalar kolay kolay hasta olmazlar.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran): Sağlık dışında her konuya dikkat eden ikizlerin, biraz daha kalın giyinmesinde fayda var.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 23 Temmuz): Yengeç burcu boğazına dikkat etmeli. Öksürük varsa ilaç almalı.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 21 Ağustos): Başı hep dik olan aslanların bu dönemde şapkayla gezmeleri baş ağrısı çekmemeleri için önemlidir.

Başak Burcu (22 Ağustos – 23 Eylül): Bulunduğu alanı havalandırmayı pek seven başaklar, aşırıya kaçmamalılar. Sırt bölgesine dikkat etmesi gerekiyor.

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim): Hasta olan teraziler bol bol dinlenmelidir. Bu dönem sağlıkları biraz düşüşte. Hasta olmayanlar ise dikkat etmeli.

Akrep Burcu (24 Ekim – 23 Kasım): Akrepler, yaptığı diyet varsa bırakmalılar. Yüzlerinde renk kalmadı. Kansızlık yaşayacakları bir döneme girebilirler.

Yay Burcu (24 Kasım – 22 Aralık): Yay burcu boğazına dikkat etmeli ve fazla konuşmamalıdır. Bu dönem boğazı ağrıyabilir. Ayıca üst solunum enfeksiyonu da geçirebilirler.

Oğlak Burcu (23 Aralık – 20 Ocak): Oğlak burçlarının dikkat etmesi gereken yer bel bölgeleridir. Bu ara bellerini ağrıtabilirler. Çok fazla oturmasınlar ya da ağır spor yapmasınlar.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat): kova burcu gıda zehirlenmelerine karşı dikkatli olmalıdır. Güvendiğiniz restoranlarda yemek yemeyi tercih emelisiniz. Hassas bünyeli kovalar arkadaşını kırmamak için yemek alışkanlıklarından ödün vermemeliler.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart): Balıklar günlük hayatlarında ev işi yaparken dikkat dağınıklığı yaşayabilir ve küçük yaralanmalar geçirebilirler. Bu dönemde temkinli olmakta fayda var.