Koç Burcu Erkeği ve Kadını Özellikleri

Koç Burcu Erkeği ve Kadını Özellikleri

Koç burcu bir sevgiliniz mi var? Ya da koç burcunda olan birisini beğeniyorsunuz ama bir türlü onun ilgisini çekemediniz yahut koç burcu sevgilinizi yeterince etkileyememekten şikayetçisiniz. Koç burcu; öz güvenleri çok yüksek, güçlü, mert, para harcamayı çok seven ama aynı zamanda bulundukları ortamda ışıl ışıl parlamayı tercih eden tiplerdir. Fakat bunu ilgi çekmek için yapmazlar. Bunlar koç burcu insanlarının doğasında vardır.

Eğer siz bu koç insanlarını baltalamak isterseniz, önlerini kesmek isterseniz, ya da kendilerini istedikleri gibi ifade etmesini engellerseniz koç burçlarından alacağınız karşılık tamamıyla şiddettir. Şiddet dediğim vurma kırma dayak gibi şeyler değil, ama size öfkeli cümlelerle dünyayı dar edebilirler. Bir ortamdasınız ve koç burcunda birisi var ve sizin fazlasıyla ilginizi çekti. Ne yapacaksınız? Hiç ilgilenmeyin. Çok ilginç değil mi? Aslında hiç ilginç değil. Koç uğraşmayı sever. Peşinden koşmayı sever. En fazla aşağıladığı ve uğraştığı insan aslında en beğendiği ve elde etmek istediği insandır. Bunun için bir ortamda bulunduğunuz taktirde, koç burcu insanlarına uzak bir noktada bulunun ve bulunduğunuz noktadan koç burcu kişisine ufak ufak bakışlar atsanız da yanına yaklaşmayın bırakın o size gelsin. Zaten koç burcu erkeği ya da kadını çok fazla zaman kaybetmeyi sevmediği için iki üç dakika içerisinde sizi gözüne kestirdiyse derhal yanınızda belirecektir. Çünkü koçun gizli kalmış aşklara sevgisinin gösterememeye hiç tahammülü yoktur. Sizinde bu anlamda kendinizi çok fazla yormanız gerekmez. Peki koç erkeğiyle ya da kadınıyla bir şekilde karşılaştınız ve tanıştınız. Şimdi ne yapacaksınız?

Koç erkeği çok hareketlidir. Yerinde durmayı hiç sevmez. Bir mekana gittiğinizde oradan oraya koşturan bir şeylerin üzerinden atlayan bir şeyleri kıran parçalayan ve bütün bunları yaparken kapıları da çarpan çıkan birilerini görüyorsanız bu bir koç erkeği ya da kadınıdır. Neden ? Çünkü çok öz güveni olan bir burçtur. Çok doğal hareketleri vardır. Kimseye göre hareket etmez. Kimseden çekinmez. Dolayısıyla sizin de bu koç insanını elinizde tutabilmeniz için yapmanız gereken şey aynı öz güvenle kendinize güvenerek ona doğru ilerlemeniz ve onun söylediklerinden gocunmak yerine, söylediklerini eleştiri kabul etmek yerine aynen onun kadar gür sesle kendinizi savunmanız kendinizin kim olduğunu ve kimliğinizi karşınızdaki insana belli etmeniz gerekir. Koç insanının kendisini ifade eden insanlara özel bir ilgisi vardır. Ve güçlü insanları sever. Zaten tartışmayı da çok severler. Tartışmayı severler derken kavga gürültüden bahsetmiyorum. Ama fikir münakaşaları, mantık olarak kendilerinden farklı düşünen insanlar koç insanları için çok caziptir. Aksi takdirde hayat zaten sıkıcı olurdu diye düşünürler.

Eğer bir koç burcu erkeği ile akşam yemeği yemeyi düşünüyorsanız; yapmanız gereken bir mum ışığı, kırmızı güller ve romantik bir atmosfer değildir. Bunu hemen unutun. Yapabileceğiniz en hareketli atmosferi oluşturun. Şah şahlı bir yer bulun ve kalabalık bir yer olmasına da özellikle dikkat edin. Sizin sıkıştığınız ve eğlendiremediğiniz yerde etraftaki insanlar koçun ilgisini çeksin. Koç burcu sakin yerleri sevmez. Eğer koç burcu erkeğiniz ya da kızınızla herhangi bir sinemaya ya da tiyatroya gitmeyi düşünüyorsanız, yapmanız gereken çok sürükleyici ve mizahi yönü iyi bir film seçmek gerekir. Aksi taktirde bir daha koç burcu erkeği ya da kızıyla sinemaya gidemezsiniz. Bu insan ne kadar yüzeysel diye düşünüyorsanız maalesef üzücü bir haberim var… Koç burcu insanları yüzeyseldir. Neden yüzeyseldir diyorum: çok derin düşünemezler. Çünkü çocuk ruhları vardır. Şimdi istiyorum yapacağım. Şimdi istiyorum alacağım. Yani uzun vadeli düşünceleri yoktur.

Ama başınız derde mi girdi? yardıma mı ihtiyacınız var? Ama koç burcu insanı hemen kılıcını kuşanır. Atına atlar. Bir ejderhanın üzerine gider gibi hemen sizin sorunlarınızla başa çıkmak için mücadele eder. Ama bu sorunlar uzun uza diye anlatılması gereken, çok fazla göz yaşı içeren, çok uzun zaman alan sorunlar olmamalıdır. Koç hemen çözebileceği güç gerektiren ve nüfusunu kullanacağı sorunları tercih eder. Diğer romantik sorunları anlayamaz. Çünkü bir koç burcu insanı için çözümlenemeyen sorun zaten problem değildir. Koç hemen yapmalıdır olmalıdır. Bu anlamda koç insanlarına güvenebilirsiniz. Bir probleminiz varsa hemen orada olacaktır. Mert erkeklerdir. Kesinlikle Sizi destekleyeceklerdir. Çok korumacı olurlar. Eğer bir koç burcu kadınıyla birlikteyseniz sizinde kendisi kadar güçlü olmanızı bekler. Ama sizi gerçekten çok seviyorsa her zaman her koşulda yanınızda olacak artık başarılarınıza da başarı katmaya çalışacaktır. Bir koç burcundan beklemememiz gereken tek şey yüzde yüz sadakat, çünkü arka planlarında çok güzel açıları olan koçlar dışındaki pek çok koç burcu insanı maalesef sadık kalmakta zorlanır.

Yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir